קידום אתר אינטרנט,יועץ אינטרנט,פרסום אתרים,בניית אתר אינטרנט

שיווק באינטרנט

בעולם של קליקים ובאנרים ואלפי מנועי חיפוש ישנן מאות חברות לקידום אתרים אשר מציעות מגוון הצעות מפתות אשר יקרצו לכם ממאות ק"מ.

קידום אתר הינו תהליך מורכב ממש כמו בישול, יש צורך להכין מראש רשימת מוצרים - רצוי שלא פג תוקפם .

בלי להיכנס לפרטי פרטים מכיוון שפעולות בהליך קידום אתר מורכב והיקף הפעולות ארוך, ישנם מס' פרטים שאנו כבעלי אתרים או כמתכננים בניית אתר

רצוי שנדע ע"מ שנוכל לחסוך סכומים נכבדים בשיווק האתר באינטרנט :

- רצוי לקבוע כבר בשלב המוקדם את מבנה האתר (אפיון אתר והמערכת)

- לאחר שנקבע מבנה האתר ולפני עלייתו לאוויר יש צורך בהכנה ועריכה מוקדמת של תכני האתר.

- תכני האתר ייקבעו ע"פ אופי האתר וקהל השוק הפוטנציאלי שאליו מכוון האתר.

טיפ - לא כל קוד תכנות או עיצוב מותאם למנועי חיפוש , ישנן שפות תכנות שאינן ידידותיות כלפי מנועי החיפוש ויכולות לגרום לאתרכם נזק עוד לפני שעלה לאוויר.

- אם קוד תכנות האתר איננו מותאם ואתרכם ומנועי חיפוש אינם "משדרים על אותו הגל" או גרוע יותר "ברוגז" ייוצר מצב שיכול להוביל לכישלון האתר בחיפוש ע"י גולשים או שלא יהיה ניתן למצוא את אתרכם במילות המפתח שנבחרו על ידכם במנועי חיפוש, מיותר להזכיר את אובדן הכסף שהושקע בבניית האתר או הרעיון בהקמת האתר למטרה זו או אחרת.

בניית אתרכם - בניית אתר אינטרנט צריכה להתבצע מלכתחילה בצורה נכונה ולפי דרישות מסוימות שמתווים ארגונים אשר מטרת להעביר את עקרונות בניית האתר נגיש יותר לקהל הגולשים באינטרנט ויותר ידידותיים לסריקה של מנועי החיפוש, היכולת למצות את הפוטנציאל המקסימאלי מאתרכם כלפי מנועי החיפוש - דוגמא לארגון עולמי אשר מטווה בנייה נכונה של אתרי אינטרנט:

http://www.w3.org

 

 
קידום אתר אינטרנט,יועץ אינטרנט,פרסום אתרים,בניית אתר אינטרנט