קידום אתר אינטרנט,יועץ אינטרנט,פרסום אתרים,בניית אתר אינטרנט

הסרת תוצאות חיפוש באינטרנט

מהו המקום הראשון שבו יחפשו עליכם מידע מעסיקים או שותפים ולקוחות פוטנציאליים? התשובה לכך היא כמובן האינטרנט, אך למרבה הצער גם אם עבדתם על השקת אתר מעוצב, לא הוא יהיה מקור המידע הראשון. כיום נוהג כל מי שרוצה לדעת עם מי הוא עומד לחתום חוזה או עסקה להקליד את שמו בגוגל ולשאוב מידע רב מתוצאות החיפוש. אחד התחומים שהתפתח בעקבות הרגל זה הוא טכניקות של הסרת תוצאות חיפוש באינטרנט.

תארו לעצמכם כי עובד ממורמר שפיטרתם לאחר שגרם נזק לעסק (למשל מעילה בכספים או כדומה) מבקש לנקום בכם, ולשם כך הוא משמיץ אתכם ואת העסק שלכם על כל במה אפשרית. בעבר היה ניתן לסמוך על כך שביקורות אלו יישמעו על ידי מעטים ויישכחו מיד, אך באינטרנט המצב שונה לחלוטין. רק הסרת תוצאות חיפוש באינטרנט מאפשרת למנוע את הופעתן של אותן ביקורות והשמצות ברשימת החיפוש לעיניו של כל מי שמבקש לדעת עליכם יותר.

שירותים מקצועיים של הסרת תוצאות חיפוש באינטרנט רלוונטיים גם במקרים אחרים בהם הייתם רוצים לשלוט יותר במידע המוצג עליכם ברשת. לדוגמא, יתכן ובעבר הסתבכתם בעניין כלשהו או אפילו נפתח נגדכם תיק במשטרה. גם אם עברו שנים רבות מאז ואין לכם יותר שום קשר לדבר, עדיין יתכן כי חיפוש שמכם בגוגל יעלה תוצאות שיש להסירן כמו פסקי דין שניתנו נגדכם בעבר.

להסרת תוצאות חיפוש  באינטרנט לחץ כאן
השירות נעשה בדיסקרטיות מלאה!!!

 
קידום אתר אינטרנט,יועץ אינטרנט,פרסום אתרים,בניית אתר אינטרנט