קידום אתר אינטרנט,יועץ אינטרנט,פרסום אתרים,בניית אתר אינטרנט

הסרת תוצאות מגוגל

גוגל הוא מנוע החיפוש הנפוץ ביותר, וגולשים רבים משתמשים בו בתור השער לרשת האינטרנט. תוצאות החיפוש בגוגל הן הדבר הראשון שיחפשו אנשים המבקשים לעשות איתנו עסקים, לגייס אותנו לעבודה, או לשכור את השירותים שהעסק שלנו מציע. לא מפתיע לגלות, לכן, כי רבים פונים לחברות המאפשרות לשלוט בתוצאות אלו. לצד קידומן של תוצאות חיפוש חיוביות, עולה בשנים האחרונות המודעות לצורך לבצע גם הסרת תוצאות מגוגל.

לשם מה בעצם יש צורך להסיר תוצאות מגוגל? הסיבה לכך פשוטה, והיא שחלק מתוצאות החיפוש עלולות להיות כתבות לא מחמיאות, טקסטים פוגעניים בפורומים או בלוגים, או תגובות שליליות וכדומה. בעוד שאזכורים שליליים בעיתונות או בטלוויזיה נשכחים לאחר זמן מה, הרי שתוצאות החיפוש בגוגל ממשיכות להתעדכן שוב ושוב, וללא הסרת תוצאות מגוגל ימשיכו הגולשים למצוא את אותם אזכורים שליליים גם לאחר שנים רבות.

ישנן חברות המציעות לצד שירותי קידום אתרים ותפעול של התדמית המקוונת של אדם או עסק, גם את האפשרות של הסרת תוצאות מגוגל. הקלות או הקושי שבהסרת תוצאות אלו תלויה בגורמים רבים, כגון האתר בו הן מופיעות, הקישורים אליו ועוד. על פי הצורך מסוגלות חברות אלו לתמרן את רשימת תוצאות החיפוש כך שבמקום אותם אזכורים מעליבים או שקריים יופיעו אזכורים בלתי מזיקים. זאת בנוסף לאפשרות המסורבלת (שאינה תמיד מועילה) לפנות לגוגל ולבקש מהם להסיר את התוצאות.

להסרת תוצאות מגוגל לחץ כאן
השירות נעשה בדיסקרטיות מלאה!!!

 
קידום אתר אינטרנט,יועץ אינטרנט,פרסום אתרים,בניית אתר אינטרנט