קידום אתר אינטרנט,יועץ אינטרנט,פרסום אתרים,בניית אתר אינטרנט

הפיקו את המיטב ממאמרים בקידום אתרים באינטרנט

הפיקו את המיטב ממאמרים בקידום אתרים באינטרנט.
יש דרכים להימנע מתשלום בתהליך של קידום אתרים באינטרנט.
העלות היחידה שלכם תהיה בזמן.
ברשת האינטרנט ניתן למצוא את מה שמכונה מדריכי אתרים {אינדקסים} ואתרי מאמרים. מדריכי אתרים הם מאגרים המכילים כתובות של אתרים שונים תחת סיווגים מתאימים לכל תחום.
לעומתם, ספריות המאמרים מכילות קטגוריות שונות שתחתן תוכלו לפרסם את המאמרים שכתבתם -  מדוע אני מציין את שניהם?
תיכף תגלו.
ראשית נדון במדריכי האתרים.


האם ידעתם שברחבי הרשת יש מאות מדריכי אתרים?
כל שעליכם לעשות, הוא להגיש את האתר שלכם למדריכים אלה, וזהו – יש לכם קישורים מיידיים אל האתר שלכם! {רושמים בגוגל "הוסף אתר חינם" ומוסיפים את אתרכם ללא תשלום}


האם ידעתם שמרבית המדריכים האלה חינמיים?
כן, הם לא יגבו מכם אגורה על פרסום (אולי איזה קישור אליהם באתר שלכם- מה שמכונה "קישור הדדי"). מה שחשוב הוא שהמדריך מקשר אל האתר שלכם.
אם תגישו את האתר שלכם למאות המדריכים הקיימים (ויש אלפי מדריכים, אם רק יש לכם מספיק זמן להירשם לכולם), יהיו לכם מאות או אלפי אתרים שמקשרים אליכם (כמה שיותר קישורים באתרים בעלי דירוג גבוה ככל האפשר -  מה טוב). זה מהווה גם את בסיס הדירוג של מנועי החיפוש וחובה בתהליך מוצלח של קידום אתרים באינטרנט.
אם מנוע החיפוש רואה שיש לכם פופולאריות קישורים גבוהה, הוא מניח שהאתר שלכם חשוב ומדרג אותו בהתאם.
אמשיך עם ספריות המאמרים. אני יודע מה אתם חושבים, איך מאמרים אמורים להעלות את התנועה אל האתר?
ובכן, הדרך הראשונה – כשאתם מגישים מאמר לספריות המאמרים, אתם יכולים לקדם את האתר שלכם על ידי תיבת הפרטים שבתחתיתו והוספת פרטי הביוגרפיה שלכם.
ישנם מאות ספריות מאמרים והפרסום בהן נעשה חינם ומהווה פלטפורמה לקידום אתרים.
זה מה שאתם צריכים לחפש, ספריות מאמרים שמאפשרות פרסום מאמרים ושימוש בהם בחינם.


למה להשתמש במאמרי חינם?
זו הדרך השנייה – אם חסר לכם תוכן באתר ואתם מעוניינים שאנשים יגיעו אליו על בסיס קבוע, השתמשו במאמרי החינם הללו כתוכן לאתר שלכם (הקפידו להוסיף את פרטי המחבר והמקור ממנו נלקח המאמר באם לא ישנה הפרת זכויות יוצרים). ככל שיהיה לכם יותר תוכן באתר, יגיעו אליו יותר אנשים וכך הליך קידום אתרים באתרכם יעשה טוב יותר.
אלו שתיים מהדרכים להעלאת הפופולאריות של הקישורים אליכם, דירוג האתר וכמובן, הגברת התנועה אל האתר שלכם חלק בלתי נפרד מקידום אתרים ושיווק האתר שלכם באינטרנט.
פרט לכך, חשוב שתנסו להשיג קישורים נכנסים על ידי השתתפות בפורומים והחלפת קישורים עם אתרים דומים לשלכם (אבל זה כבר סיפור אחר בקידום אתרים ושיווק באינטרנט). אני מקווה שתפיקו תועלת מהמאמר הזה, אז, הירשמו למדריכי האתרים וכתבו מאמרים. עוד היום!

 

אריה גלר - תכל'ס קידום אתרים

# מאמרים לקידום אתרים באינטרנט #

מיתוג אתרי אינטרנט 

 
קידום אתר אינטרנט,יועץ אינטרנט,פרסום אתרים,בניית אתר אינטרנט