קידום אתר אינטרנט,יועץ אינטרנט,פרסום אתרים,בניית אתר אינטרנט

מחיקת ביקורת מגוגל

נהוג לומר כי טוב שם טוב משמן טוב, והשמירה על מוניטין מוצלח היא הכרח עבור כל אדם. האמצעים ליצירת תדמית אישית ועסקית הם רבים, החל מכרטיסי ביקור דרך אתר באינטרנט ועד שכירת שירותיו של משרד יחסי ציבור. בשנים האחרונות נוסף תחום חדש לפעילות זו באמצעות תוצאות החיפוש בגוגל. פעולות כמו קידום אזכור חיובי ברשימת התוצאות או מן הצד השני מחיקת ביקורת מגוגל הן כיום משימה יום יומית המוטלת על אנשי המקצוע.

כשמישהו מבקש לדעת האם כדאי לו לעשות איתנו עסקים, הדבר הראשון שהוא יעשה כיום הוא להקליד את שמנו בגוגל. במצב אידיאלי הייתה רשימת התוצאות כוללת רק דברים כמו הדף האישי שלנו בפייסבוק, האתר האישי שלנו, תגובות שלנו בפורומים וכדומה. אך בנוסף לטקסטים שכתבנו עשוי שמנו להופיע גם בטקסטים של גולשים אחרים, שעשויים למתוח עלינו ביקורת. מחיקת ביקורת מגוגל מאפשרת לכוון את הגולשים רק לאזכורים החיוביים עלינו.

חשוב לזכור כי מספיקה ביקורת שלילית אחת כדי לפגום ברושם טוב שהושג בעמל רב וביושר. מחיקת ביקורת מגוגל מהווה אמצעי הגנה מפני השמצות במצב השורר כיום, שבו כמעט ולא ניתן לאכוף חוקים כמו חוק לשון הרע לגבי טקסטים מקוונים. מחיקת הביקורת השלילית (בדרך כלל על ידי קידום תוצאות חיוביות יותר על פניה ברשימת התוצאות) מאפשרת להמשיך ולשמור על המוניטין גם במצב חדש זה.

להסרת תוצאות מגוגל לחץ כאן
השירות נעשה בדיסקרטיות מלאה!!!

 
קידום אתר אינטרנט,יועץ אינטרנט,פרסום אתרים,בניית אתר אינטרנט