קידום אתר אינטרנט,יועץ אינטרנט,פרסום אתרים,בניית אתר אינטרנט

מחיקת רישום פלילי באינטרנט

כידוע, רישום פלילי אמור להיות על פי החוק מידע פרטי שאינו זמין לגורמים כמו מעסיקים פוטנציאליים, מתחרים עסקיים, לקוחות וכדומה. אך בעידן האינטרנט ישנם אתרים המפרסמים תכנים כמו פסקי דין וכדומה, ולכן גם אם במקרה הורשענו בעבר בתיק פלילי, ואפילו אם מדובר בעבירה זניחה שכבר כיפרנו עליה, ייחשף הרישום הפלילי שלנו לעיני כל. מחיקת רישום פלילי באינטרנט מסייעת לפתור בעיה כאובה זו.

אין להקל ראש בחשיבות של מחיקת רישום פלילי באינטרנט. כיום מהווה החיפוש בגוגל את הפעולה הראשונה אותה מבצע כל מי שמבקש לקבל מידע על אדם מסוים, ובדרך כלל אין לנו שליטה על תוצאות החיפוש. אזכור לרישום הפלילי שלנו, אם ישנו כזה, יכול להופיע במקום גבוה בתוצאות החיפוש ולבלוט על פני אזכורים חיוביים. בכך הוא יכול להאפיל על מאמצינו ליצור תדמית חיובית באמצעות אזכורים חיוביים באתרים השונים.

מחיקת רישום פלילי באינטרנט אינה מהווה מחיקה של הרישום הפלילי עצמו, שהיא תהליך מורכב וסבוך הרבה יותר. בדרך כלל מדובר בהכוונת מנועי החיפוש שלא להציג את האזכורים לרישום הפלילי בדפים הראשונים של תוצאות החיפוש, ובאופן מעשי מדובר במחיקה. רוב הגולשים אינם בודקים את התוצאות שבדף השני והשלישי, וככל שמתקדמים הלאה ברשימת התוצאות אחוזי הצפייה בהם הופכים לזניחים. ככל שיהיו יותר תוצאות שאינן מזכירות את הרישום הפלילי, כך הוא למעשה "נמחק" מרשת האינטרנט.

למחיקת רישום פלילי באינטרנט לחץ כאן
השירות נעשה בדיסקרטיות מלאה!!!

 
קידום אתר אינטרנט,יועץ אינטרנט,פרסום אתרים,בניית אתר אינטרנט