קידום אתר אינטרנט,יועץ אינטרנט,פרסום אתרים,בניית אתר אינטרנט

מחיקת תגובות שליליות באינטרנט

אנשי עסקים משקיעים זמן ומשאבים רבים בבניית אתרי אינטרנט אשר נועדו לקדם את תדמיתם החיובית. אך אם בעבר היה די בכך, הרי שכיום השתנה דפוס הגלישה באינטרנט בצורה משמעותית. המקום הראשון בו מחפשים כיום הגולשים מידע על אדם או חברה אינו דווקא באתר הרשמי שלהם, אלא בתוצאות שנותנים מנועי החיפוש הגדולים כמו גוגל או יאהו. עובדה זו הביאה לעלייתו של תחום המיתוג האישי הכולל מחיקת תגובות שליליות באינטרנט.

כדאי לדעת כי מנועי החיפוש פועלים למעשה באופן אוטומטי ואוגרים באינדקסים שלהם את כל האזכורים של שם מסוים, מבלי להתחשב באופי התוכן. מסיבה זו יכול להיווצר מצב אבסורדי שבו תגובה שלילית של לקוח ממורמר אחד תבלוט בדף הראשון של תוצאות החיפוש, גם אם ישנם לעסק עוד מאות ואלפי לקוחות מרוצים. מחיקת תגובות שליליות באינטרנט מאפשרת להחזיר תגובות כאלו לפרופורציות המתאימות, הרחק בתחתית תוצאות החיפוש.

ישנן דרכים רבות בהן ניתן לבצע מחיקת תגובות שליליות באינטרנט. אפשר לפנות לאתר בו מוצגות התגובות הלא נעימות ולבקש ממנו להסירן, אך לא תמיד דבר זה אפשרי. לעומת זאת ניתן לקדם תוצאות חיפוש חיוביות (או לפחות ניטראליות) שידחפו את התגובות השליליות לעמודי תוצאות החיפוש שהרוב המוחלט של הגולשים אינו טורח להגיע אליהם. לדוגמא, בדרך כלל מסתפקים הגולשים בדף התוצאות הראשון, כאשר כבר בדף השני ישנה ירידה ניכרת בצפייה.

למחיקת תגובות שליליות באינטרנט לחץ כאן
השירות נעשה בדיסקרטיות מלאה!!!

 
קידום אתר אינטרנט,יועץ אינטרנט,פרסום אתרים,בניית אתר אינטרנט